Jeta Osh Qef
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Kuksiani “pushton” Strasburgun me çifteli
Të zgjedhura
Radha e Kukësit, 5 hidrocentrale në zonën turistike
Të zgjedhura
Fermerët derdhin në rrugë luleshtrydhet e kalbura
Të zgjedhura
Çifti shkodran ndërron jetë në të njëjtën kohë pas 60 vitesh
Të zgjedhura
Kosova sot 10 vjet Pavarësi
Të zgjedhura
125 familje shqiptare në izolim prej 5 ditësh
Të zgjedhura
Rruga u la në harresë/ 300 banorë në protestë
Të zgjedhura
Gjesti i shoferes në Tiranë rrezikon jetë njerëzish
Të zgjedhura
Protestoi kundër impiantit të mbetjeve, avokati përfundon në komisariat
Të zgjedhura
1 mijë dollarë buqeta, çmenduria e shqiptarëve për 14 shkurt
Të zgjedhura
Vera e rrallë që konsumonin Ilirët
Të zgjedhura
"Ujqërit e dëborës" stërviten lakuriq në Voskopojë
Të zgjedhura
Borxhi shqiptar “në duart” e çifutëve dhe Macron
Të zgjedhura
Viti i triumfit, tre këngëtarë shqiptarë në Eurovizion
Të zgjedhura
Tirana "në flakë", "pushtohet" nga makinat luksoze
Të zgjedhura
Greqia e Maqedonia zihen për emrin dhe Aleksandrin e Madh, por ç'thonë autoret e lashtë për të?
Të zgjedhura
“Pashai” Valbonës merr 2 HEC-e në jug me LSI-stin
Të zgjedhura
I gjithë vendi nën ujë/ Nisin uljet e temperaturave
Të zgjedhura
Zefi i prekur nga kanceri të prek shpirtin: S'kam bukë, jo më ilaçe
Të zgjedhura
Ishulli i Sardës/ Mban mbi vete një qytet të lashtë
Të zgjedhura
Boksieri shqiptar hyn në ring me këngën “Kuq e zi je ti”
Të zgjedhura
Era e fortë dhe shiu i rrëmbyeshëm "pushtojnë" vendin
Të zgjedhura
Fëmija fenomenal shqiptar që i punon "zbor" makinës
Të zgjedhura
Shqiptari i parë që shkeli në Antarktidë
Të zgjedhura
Ku është Albanopoli i shqiptarëve?
Të zgjedhura
Të rinjtë largim masiv nga Shqipëria, profesionet që kërkohen
Të zgjedhura
Shkatërrimi i Valbonës/ Mjetet e "krimit", rrezik serioz për banorët
Të zgjedhura
Pankartat pikante të protestuesve
Të zgjedhura
Dikush t’i thotë Lulit që të shtunën PD-ja ka protestë
Të zgjedhura
"Po pres të çohesh ti para meje", revolta e studentes pas vrasjes së Arielës
Të zgjedhura
"As veshka s'ma mbulon tarifën", studentët protestë para Kryeministrisë
Të zgjedhura
Erkand Qerimaj fiton medalje në Botëror
Të zgjedhura
"Të vras veten, a të shes trupin?!", letra prekëse e studentes nga Kuçova
Të zgjedhura
Dy korçarët bëjnë atë që bashkia s'e ka bërë për vite
Të zgjedhura
"Ra ky mort dhe u pamë". Vuçiç sot përballet me të vërtetën
Të zgjedhura
Qirje Kotzias dhe shoku Ditmir mblidhen në Korçë "të qajnë hallet"
Të zgjedhura
Kalaja e Gjirokastrës në rrezik shembje
Të zgjedhura
Aeroporti i Vlorës ngazëllen njerëzit, a do jetë fati i tij i trishtë si i Kukësit?
Të zgjedhura
"Fëmijët rrinë brenda me çadër", edukatorja e kopshtit tregon tmerrin
Të zgjedhura
Ornamentet shqiptare të ruajtura në Luvër
Të zgjedhura
“Burg për ujin”, nga 1 shkurti derë më derë

Të fundit

Loading...