Jeta Osh Qef
Home

Këngëtarja tregon gjoksin dhe zogun në publik në lokalin e natës
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 23:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ndërsa ishte e ftuar të performonte në një lokal nate një këngëtare e re e përfshirë tërësisht në atmosferë nuk ka nguruar dhe ka hipur sipër tavolinës dhe këndonte.

Por jo vetëm kaq, të gjithë njerëzit filluan të duartrokisnin për të , por mesa duket ajo nuk e kishte kutptuar se gjithçka i kishte dalë në shesh edhe gjoksi edhe zogu.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.


Kengetarja i tregon te gjitha gjate... by PanoramaVideo