Jeta Osh Qef
Home

Komisioneri i PD në Shkodër nxjerr të palarat: Ja si i shpërndanin ne thasët me miell
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Thu Jun 29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një person, i cili thotë se ka qenë komisioner i Partisë Demokratike në një nga fshatrat e Shkodrës, në bashkëbisedim e sipër me disa djem të rinj, i ka shpëtuar goja dhe tregon se edhe pse Partia e tij humbi zgjedhjetm çdo gjë shkoi e qetë e pa incidente me palën kundërshtare.

Nuk kena pas goditje me komisionerët e partisë tjetër. S’kena pas ça me rujt se kur të vijnë thasët me miell në dy të natës e ndahen nëpër katund, i kena të shitun krejt.", – thotë personi që shprehet se ka qenë komisioner i të djathtëve në zonën e tij.

Ndoshta PD-ja duhej të investonte në më shumë thasë me miell për të fituar këto zgjedhje. Ku i dihet se në çfarë ka investuar partia kundërshtare që bëri namin këtë herë!