Jeta Osh Qef
Home

“Fajin e ka babi, por ty të pëlqen”, prezantueses shqiptare i bëjnë atë që nuk e priste kurrë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: Tue Sep 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Njeherë e në një kohë ishte Luana Vjollca  ajo që postonte në proflin e saj buqeta me lule. Po e themi kështu sepse stafetën e postimit të buqetave me lule e ka marrë një tjetër prezantuese.

Ajo është Einxhel Shkira, e cila ka disa kohë që është larguar prej televizionit për t’iu përkushtuar radios dhe duket se një djalë anonim ka gjetur një mënyrë origjinale për ta bërë atë për vete.

Ai i ka dërguar Einxhelit kompozime të veçanta lulesh të ndryshme për secilën shkronjë të emrit.

Fajin e ka babi për emrin kaq të gjatë, por ty mesa duket të pëlqen”,- ka shkruar ajo.