Jeta Osh Qef
Home

Parada e deputeteve sot/ Nën çadër dhe mbi taka i drejtohen dyerve të Kuvendit
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Tue Sep 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Seanca parlamentare e ditës së sotme me sa duket ka qenë një “paradë” për disa nga deputetet që kanë qenë të pranishme.

Fotografi Agim Rama ka kapur deputetet në momentet e hyrjes së tyre në Kuvend, ashtu mbi taka, me fustane, me pantallona dhe me çadër mbi kokë zonjat i janë drejtuar hyrjes.

Ajo që bie në sy është mondaniteti i tyre në pamjen e jashtme, megjithatë nuk duam të përzihemi secili ka zgjedhjet e veta.