Jeta Osh Qef
Home

Abuzoi me 14-vjeçaren në shkurre, “kapet mat” 71-vjeçari në mes të rrugës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Tue Sep 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në një video që po qarkullon në mediat britanike duket një i moshuar i cili po del nga shkurret me zinxhirin e pantallonave të zbërthyer e me një shkop në dorë.

71-vjeçari është filmuar në në rrugë në Bransholme, Hull në Angli nga një kalimtar i rastit dhe pas tij qëndronte një vajzë e mitur.

Mësohet se ai ka abuzuar me një 14-vjeçare e cila e ka denoncuar në polici.

Policia britanike e ka vënë pas hekurave 71-vjeçarin dhe ka nisur hetimet mbi ngjarjen.