Jeta Osh Qef
Home

Gjesti i Ramës kur fliste Tahiri në Kuvend po habit ndjekësit e rrjeteve sociale
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Tue Sep 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë ditës së sotme ka publikuar video live nga Kuvendi edhe gjatë kohës kur flisnin opozitarët.

Rama ka shpërndarë fjalën e Bashës në shenjë “paqeje”, por nuk e ka lënë me kaq.

Përpos kësaj ai ka shpërndarë edhe fjalën e Saimir Tahirit, i cili kohët e fundit është parë i larguar nga deputetët e tjerë të PS.

Mos vallë ka qenë kjo një shenjë se Rama do të “pajtohet” me të pasi e la pa post ministror dhe ai i ka qëndruar me "turinj" kohët e fundit?