Jeta Osh Qef
Home

Tifozët e Barcelonës e tallën, Higuain bën një gjest të shëmtuar
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 13.09.2017, 08:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Barcelona fitoi mbrëmjen e djeshme 3-0 kundër Juventusit, ndeshje e vlefshme për grupet e Champions League.

Skuadra italiane ka bërë një paraqitje zhgënjyese ku më i dobëti ishte sulmuesi Higuain.

Bomberi argjentinas ishte dukshëm i hidhëruar për paraqitjen e dobët dhe u tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës në momentin e daljes nga loja kur këta të fundit po e ironizonin.