Jeta Osh Qef
Home

Tifozët e Chelseat e tallën kur erdhi në fillim, mbrojtësi u prezantohet me këtë eurogol
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 13.09.2017, 08:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
UntitledKur mbërriti te Çelsi, tifozët blu nisën të pyesin veten: Po këtë, për çfarë e kemi marrë? Ndoshta, mbrëmjen e djeshme mund të kenë ndërruar mendje.

Në “Stamford Bridge” ka ardhur një super lojtar që ,mbrëmë i çmendi të gjithë me këtë gol…

Po flasim për Davide Zapakostën dhe blerjën e tij për 30 milionë euro… Shikoni dhe gjykoni! A po, luante te Torino vjet!