Jeta Osh Qef
Home

Çoi makinën në lavazh, gruas i ndodh "gjëma" me punonjësin "e çmendur"
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 13.09.2017, 09:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një grua nga Uellsi dërgoi makinën e saj në lavazh, por ngjarja e pakëndshme që i ndodhi aty e tmerroi në palcë. Një nga punëtorët e lavazhit hyri brenda makinës së saj dhe filloi ta prekte nga gjoksi.

42-vjeçarja kishte ngrirë në vend pasi nuk mendonte se ai mund ta bënte diçka të tillë.

Ajo e denoncoi atë në polici dhe ai u deklarua fajtor për sulmin seksual ndaj saj.