Jeta Osh Qef
Home

Deputeti i PD nis të flasë, deputetët e Parlamentit shkrihen së qeshuri për një arsye epike
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Wed Sep 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Agron Shehaj është deputeti i PD i cili kryesonte listën e kandidatëve për deputetë në qarkun e Vlorës dhe arriti të fitonte mandatin e tij në zgjedhjet e 25 qershorit.

Ai është larguar që në moshë të vogël nga Shqipëria për të emigruar në Itali dhe tashmë është i njohur në vendin tonë pasi hapi bizneset e Call-Center.

Shehaj nisi dje fjalën e tij në Parlament, por deputet nuk mbanin dot të qeshurën gjatë kohës që ai fliste.

Ndërkohë që ka pyetur sallën pse qeshnin, ai ka vazhduar fjalimin e tij. Mbase ka qenë theksi i tij i çuditshëm ose toni i zërit që i bëri deputetët të mbanin barkun me dorë.