Jeta Osh Qef
Home

Getoari publikon surprizën nga dasma, thyen rrjetin fotoja ku ai po e…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Wed Sep 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy ditë pas dasmës me Marinën, Geti ka falenderuar në Insatgram të gjithë ata që ishin të pranishëm në dasmën e tyre.

Ai ka publikuar disa foto nga momentet më të gëzueshme të dasmës dhe ka marrë shumë pëlqime.

Faleminderit Zotit, familjeve dhe juve që ishit pranë nesh në këto momente shumë të rëndësishme dhe të paharrueshme për ne!”-shkruhej në secilën prej fotove të postuara.

Fotot duken të mbushura me gëzim dhe çifti rrezatojnë lumturi në krahët e njëri-tjetrit. Një nga fotot që ka marrë më shumë pëlqime është momenti kur ai e puth Marinën në ballë.