Jeta Osh Qef
Home

Bie nga ekskavatori punëtori i bashkisë, vdes në vend
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 13.09.2017, 12:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
caterpillar-ekskavator-fotograflari-2140

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në fshatin Qatrom të Korçës.

Një punëtor i bashkisë ka rënë nga ekskavatori dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

50-vjeçari ka qenë në një ditë punë të zakonshme dhe nuk ka mundur të dalë i gjallë nga incidenti tragjik.