Jeta Osh Qef
Home

Çfarë të veshim?! Problemi më i madh në dasmat gjatë dimrit
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Thu Oct 26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shumica zgjedhin të martohen gjatë muajve të verës, ku veshja nuk është edhe aq problem sepse me temperaturat e ngrohta mund të bësh kompromis për çfarëdo lloj fustani.

Por, ka edhe nga ta që zgjedhin të martohen gjatë dimrit dhe sigurisht gardëroba këtu tkurret dhe mundësitë për t’u dukur sa më bukur fatkeqësisht janë më të limituara se sa gjatë verës.

Shoqja juaj e ngushtë, motra apo kushërira martohet dhe ti je në dilemë se çfarë të veshësh.

Ne sugjerojmë ngjyrat e mbyllura që edhe përshtaten me stinën, por edhe ju tregojnë gjithmonë seksi.

Nëse ju vjen një ftesë në muajt e acartë, mos ngurroni ta shfletoni këtë foto-galeri me sugjerime modeste, sepse jemi të sigurtë që do shkëlqeni.