Jeta Osh Qef
Home

QUIZ: Ronaldo, Duka dhe Interi i tripletës, i gjeni dot të gjitha pyetjet?
Nga: L.Çela | Publikuar më: 26.10.2017, 23:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Sot ju sfidojmë me shtatë pyetje nga futbolli (vendës dhe i huaj). Presim rezultate të shkëlqyera nga ndjekësit meshkuj. Mos na turpëroni! /JOQ.al