Jeta Osh Qef
Home

Më në fund vjen dita! Nesër mund të blini telefonin me dy ekrane që palosen
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Tue Oct 31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Samsung dhe Apple e kishin provuar prej disa vitesh, por kurrë nuk arritën ta kthenin në realitet. Megjithatë, nga 1 nëntori dijeni se mund të blini telefonin e ëndrrave!

Po flasim për produktin Axon M të kompanisë ZTE, i cili ka dy ekrane që palosen. Ky telefon ka procesor Snapdragon 821, 4GB RAM dhe audio Dolby Audio. Kamera nuk është e ndarë në dy pjesë.

Përdoruesit mund të hapin dy gjëra njëkohësisht në ekranet respektivë. Për shembull, një aplikacion, video apo faqe shkrimi.

Gjithçka do të jetë krejt e lehtë, ashtu siç vetëm në skutat më të fshehta të imagjinatës mund ta keni përjetuar.