Jeta Osh Qef
Home

Risia e fundit e Instagram që do ta dashuroni të gjithë, surprizon rrjeti social
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Sun Nov 5

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Instagram duket se do të vazhdojë të na mbajë të mbërthyer pas vetes dhe kjo vetëm falë risive që ky aplikacion nxjerr herë pas here për përdoruesit.

Për të thyer monotoninë dhe për të testuar forma të reja të fotove, Instagram pas “Super Zoom” sjell tashmë një tjetër surprizë.

Bëhet fjalë për një opsion të ri të fotokamerës, që do të shkrepë një seri fotosh për t’u transformuar automatikisht në një foto të vetmet të animuar të formatit “GIF”.

Kjo mund të shpërndahet në formatin e “Instagram Story”.

Por jo vetëm kaq, kjo gjithashtu do të sjellë edhe figura të reja e stickera të ndryshme për t’i bërë fotot sa më të bukura.