Jeta Osh Qef
Home

Vajza e Dritan Priftit poston foton me të atin, i dedikon fjalët prekëse
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 12.11.2017, 20:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Pak javë më parë u nga nga jeta politikani i njohur Dritan Prifti, pas një sëmundjeje të rëndë gjaku nga e cila vuante prej kohësh.

Ish-deputeti ishte baba i katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze, e cila pak më  parë i ka kushtuar dhe një postim të atit të ndjerë.

Në profilin e Instagramit Livia ka postuar një foto, ku shkruan:

 Gjithmonë në mendje, përgjithmonë në zemër”.