Jeta Osh Qef
Home

Iva shkon pa mbathje në emision, gazetari i bën atë që s'ia priste mendja
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 13.11.2017, 13:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Jemi mësuar tashmë të shikojmë Iva Alikon më shumë të zhveshur sesa të veshur dhe kjo ndoshta nuk na bën më përshtypje.

Bukuroshja nga Vlora, e cila akuzohet për operacione plastike, edhe një herë tjetër duket se ka shkuar në emision pa veshur mbathje.

Ajo ka qenë duke folur për të vjetrën dhe të renë, e ftuar tek "Kojshia Show", e teksa po thoshte se ka tituj lajmesh që i pëlqejnë si dhe ka të tjerët që nuk i duken të përshtatshëm, kur flitet për të, gazetari i ka nxjerrë një palë mbathje nga xhepi dhe ai ka dhuruar.

Ai i thotë:

Kishim bërë plan me stafin të të blejmë një palë të brendshme dhe t’i kemi blerë".

Le të shpresojmë që do t'i veshë në vijim...