Jeta Osh Qef
Home

Klaudia Pepa harron fotot e zhveshura, shpërthen në të qara dhe paralajmëron diçka
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Mon Nov 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kohët e fundit balerina e njohur është komentuar shumë për fotot e saj provokuese ku është shfaqur edhe nudo.

Por duket se tashmë Klaudia po përgatitet për diçka tjetër, që mesa kuptohet nuk lidhet me baletin apo setet fotografike por me një rol në ndonjë serial apo film.

Në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet duke qarë e ndërsa si diçiturë ka shkruar se “diçka po vjen”.

Komentet kanë qenë të shumta duke shkruar se po përgatitet për një rol, por ka pasur edhe nga ata që e kanë tallur duke shkruar se “është zënë me vëllain e madh”, duke nënkuptuar ish-bashkëshortin e saj, Albi Nakon.