Jeta Osh Qef
Home

Nuk e ka treguar asnjëherë, kjo është ish-e dashura e Noizy-t dhe nëna e vajzës së tij
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 13.11.2017, 19:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ai është një ndër reperët më të preferuar për publikun të cilët e ndjekin hap pas hapi, por kur vjen fjala tek jeta e tij private, Noizy është shumë i rezervuar duke mos dalë kurrë publikisht me të dashurat e tij.

Ai ka pranuar se ka një vajzë, Leandrën, mirëpo asnjëherë nuk ka folur për nënën e saj.

Por kush është ish-partnerja e reperit?!

“Intv” ka siguruar disa foto, duke shkruar se emri i saj është Dorina dhe prej vitesh jeton në Londër së bashku me të bijën.