Jeta Osh Qef
Home

Shqipëria nuk ndalet, edhe me 10 lojtarë i bën "gjëmën" Turqisë
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 13.11.2017, 19:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
asasdSpektakolare ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë që po luhet në këto momente në Antalia.

Pasi vendasit ngushtuan diferencat me fillimin e pjesës së dytë, janë sërish kuqezinjtë që shënojnë edhe golin e tretë.

Është Eros Grezda që çon shifrat në 1-3. Duhet përmendur se Shqipëria po luan me 10 lojtarë pas daljes me të kuq të Memushajt.

Goli i Grezdës: