Jeta Osh Qef
Home

Benardi i shpreh dashurinë pa ndarjes, Xheni “e pret fare” me përgjigjen që i jep
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Nov 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kanë kaluar dy javë nga ndarja e bujshme e Xhenit dhe Benardit e me sa duket ky i fundit ka vendosur të hedhë një hap në marrëdhënien e tyre.

Ai ka postuar një video në Instastory ku është duke kënduar një këngë dashurie, por nuk dihet nëse kjo i dedikohet Xhenit apo ndonjë tjetre.

Edhe nëse do të ishte e vërtetë Xheni ka postuar një foto me një zemër në “Pontevecchio”, vendi ku ajo ndodhet aktualisht.

Çifti u ndanë dhe u larguan të dy nga spektakli i kërcimit “Dance With Me” dhe nuk dihet nëse ka endë ndonjë shans që të rikthehen sërish bashkë.