Jeta Osh Qef
Home

Kur Eli Fara ishte e re, s'do ta besoni si ka qenë në vitet '90
Nga: D.Cani | Publikuar më: 13.11.2017, 22:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ajo njihet si një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe me zërin e ëmbël i ka bërë të gjithë për vete.

Bëhet fjalë për këngëtaren Eli Fara, e cila duket se i ka rezistuar kohës dhe për moshën që ka, po sfidon dhe vajzat e reja.

Por si ka qenë ajo në vitet '90?

Pamjet më poshtë e tregojnë më mirë: