Jeta Osh Qef
Home

Sherr në Vlorë/ E godet dhe e zvarrit për tokë, djali rreh shoqen e klasës
Nga: D.Cani | Publikuar më: 13.11.2017, 22:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një sherr ka ndodhur dy ditë më parë në një shkollë në qytetin e Vlorës, ku një djalë ka zvarritur për tokë shoqen e tij të klasës dhe më pas e ka goditur atë.

Në videon e mbërritur në redaksinë e JOQ.al, vajza shihet teksa ulërin, ndërsa gjakftohtë djali vë dorë mbi të, duke i “shkulur” flokët.

Sipas raportuesve për JOQ.al, faji ka qenë i vajzës, pasi ajo e ka sharë e para, por të vendosësh dorë mbi një vajzë dhe në një moshë të tilë...

Gjithsekush gjykon vetë, më poshtë video: