Jeta Osh Qef
Home

Nuk përmbahet dot, Buffon shpërthen në lot pas eliminimit nga botërori: Më vjen keq!
Nga: D.Cani | Publikuar më: 13.11.2017, 23:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Mund të duket si e pabesueshme, por Italia ka mbetur jashtë Kampionatit Botëror Rusi 2017.

Portieri legjendar, Gianluigi Buffon me lot në sy ka folur pas barazimit 0:0 me Suedinë.

Buffon tha se i vjen keq dhe shtoi ndër të tjera:

Më vjen keq që ndeshja e fundit e imja zyrtare me Italinë është në mos kualifikimin për Kupën e Botës”