Jeta Osh Qef
Home

Humoristi shqiptar tregon si të ruani spermën duke ironizuar Bleona Qeretin
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Videot e Bleona Qeretit ku tregonte procedurën e ngrirjes së vezëve u bënë shpejt virale pasi pati një ndikim të madh tek lexuesit për këtë fenomen, të cilin këngëtarja e paraqiste si progres të gruas.

Megjithatë komentues të shumtë e kritikuan se ajo nuk donte fëmijë, por kishte edhe nga ajo pjesë që e konsideronin si vendimin e duhur.

Por, çfarë duhet të bëjë një mashkull nëse nuk do të ketë fëmijë tani?

Këtë, e tregon në një mënyrë humoristike dhe ironizuese aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja.

Rezarti ka postuar një video në Instagram për ndjekësit e tij, i cili ndjek të njëjtën procedurë si Bleona, veçse ky ruan spermën.

Poshtë videos aktori ka shkruar: diss Bleona!