Jeta Osh Qef
Home

Pas gjobës së majme dhe sherrit me TCH, shfaqet sërish Jonida Shehu
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas largimit nga Top Chanel, është shfaqur më në fund për herë të parë në mediat sociale, prezantuesja Jondia Shehu.

Ajo ka publikuar një foto të sajën në makinë, ndoshta duke udhëtuar, ndërsa përbri fotos shkruan se buzëve të kuqe nuk u intereson moti gri.

Jonida u largua nga TCH teksa mori një gjobë të majme nga produksioni, pasi ftoi në emision Rezarta Shkurtën dhe ndër të tjera kishte pregatitur edhe një kronikë për një nga bizneset e saj.

Pas largimit, Jonida u shpreh se do t’i kushtonte kohën e çmuar së bijës dhe se ajo do të ishte qendra e vëmendjes për moderatoren.