Jeta Osh Qef
Home

“Furtunë” në Top Channel, pas Sokol Ballës largohet dhe një tjetër person i rëndësishëm
Nga: D.Cani | Publikuar më: 14.11.2017, 19:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Largimet nga Top Channel duket se do të vazhdojnë.

Pas shkarkimit të Drejtorit të Informacionit Sokol Balla, një tjetër personazh i rëndësishëm për këtë televizion është larguar nga detyra.

Producenti ekzekutiv i lajmeve, Enkeled Llanaj është larguar nga ky post.

Llanaj ka qenë gazetar në këtë televizion që nga dita e parë e transmetimit, por siç duket e njëjta arsye që çoi shkarkimin e Ballës, mund të ketë qenë edhe për Llanajn.

A do të ketë dhe largime të tjera nga Top Channel?

5