Jeta Osh Qef
Home

“Shtang” Eduart Ndocaj me pamjet që publikon, puthje e gjoks femre lakuriq
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Eduart Ndocaj nuk njihet vetëm si “deputeti kaubojs” por dhe si person që i  pëlqen të pikturojë. Në profilin e tij të Instagramit ai shpesh publikon punimet e tij duke treguar talentin në këtë fushë.

Pak minuta më parë ai ka publikuar disa nga punimet e tij, ndër të cilat bien në sy dy portrete të cilat puthen në buzë si dhe një femër nudo, duke përshëndetur kështu të gjithë miqtë e tij virtualë.