Jeta Osh Qef
Home

Dënohet për porosinë e vrasjes së burrit, gruaja bie pa ndjenja në gjykatë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua e dënuar me burg për porosinë e vrasjes së ish-burrit të saj raportohet se ka rënë pa ndjenja në sallën e gjyqit.

Ngjarja ka ndodhur në çastin kur gjykatësi i ka lexuar para syve vendimin për dënimin e saj.

45-vjeçarja e quajtur Diana Lovejoy është dënuar me prova për planifikimin e vrasjes së bashkëshortit në muajin shtator të vitit 2016, i quajtur Greg Mulvihill.

Ky rast është raportuar nga Carlsbad i Kalifornisë. “Fox 5” ka regjistruar episodin kur e dënuara po rrëzohej dhe po e ndihmonte një polic.