Jeta Osh Qef
Home

Në pritje të intervistës me Edi Ramën, gazetarja e njohur “bëhet për ujë të ftohtë”
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pak para nisjes së emisionit të saj ku i ftuar do të jetë kryeministri i vendit, gazetarja e njohur është përballur me një “surprizë” jo fort të këndshme në korridoret e studios.

Eni Vasili është afruar pranë qenit të truprojës së kryeministrit duke u shprehur se ai quhej Reksi dhe se vjen çdo herë që është i ftuar Rama, e ndërsa ka tentuar ta përkëdhelë, ai i është afruar duke iu hedhur në trup e duke e trembur keq.

Pamjet i ka postuar vetë Vasili në faqen e profilit të saj zyrtar në Facebook, duke shkruar:

Qeni i ‘kryeministrit’ kundër kazanit”.