Jeta Osh Qef
Home

Panik për Sergio Agueron, humb ndienjat në dhomat e zhveshjes
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 14.11.2017, 21:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
481c5b7d1b20b78566241746c1cfe92d_crop_northSulmuesin argjentinas, Sergio Agueron, duket se po e ndjek tersi.

Pas aksidentit të frikshëm me makinë para pak javësh bomberi i Manchester Citytka kaluar një tjetër moment paniku, gjatë pushimit të pjesës së parë të ndeshjes miqësore ndaj Nigerisë.

29-vjeçari humbi ndjenjat në dhomat e zhveshjes dhe u transportua menjëherë në spital për një vizitë mjekësore më të specializuar.

Mediat britanike raportojnë se nuk bëhet fjalë për ndonjë problem shqetësues.