Jeta Osh Qef
Home

“Çudit” Rama, kjo është arsyeja qesharake se përse vesh shallvare
Nga: D.Cani | Publikuar më: 14.11.2017, 22:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
U duk mjaft qesharak kur vendosi të dilte në publik me çitjane dhe është aq qesharak kur thotë arsyen se përse i vesh.

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka thënë mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit arsyen e vërtetë se përse i vesh “shallvarët”.

Rama tha se arsyeja e vërtetë se përse i vesh është se “ndihet vetvetja”.

I gjori, me siguri lodhet gjithë ditën duke mashtruar nën “petkun” e kryeministrit dhe zgjedh të kalojë pranë popullit për t’u bërë si i mirë.

“Po, ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron…”, thotë një fjalë e urtë.

5 (2)