Jeta Osh Qef
Home

Ka patur eksperienca të mira, Rita Petro: Shqiptarët janë meshkuj të nxehtë, kosovarët edhe më të mirë
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Poetja Rita Petro është shprehur në lidhje me kompleksitetin e meshkujve shqiptarë në raport me seksin, duke thënë se ata kanë njohuri seksuale.

Petro tha mbrëmjen e sotme në emisionin "Opinion" se marrëdhënia me burrin apo me ish-burrin ka qenë një eksperiencë e mirë dhe të dy meshkujt janë shqiptarë.

Ajo ka kundërshtuar blogeren Zhaklina Lekatari, e cila është shprehur se meshkujt shqiptarë janë të kompleksuar në seks.

Poetja tha se shqiptarët janë meshkuj të nxehtë në raportet intime, e madje se kosovarët janë edhe shumë të mirë.

Petro tha ndër të tjera: 

Me meshkujt shqiptarë, partneri im është shqiptar, ish bashkëshorti im është shqiptar dhe unë kam eksperienca shumë të bukura. Gjatë bisedave me miqtë e mi dhe kur bisedojmë dhe për mënyrën se si i trajtojnë femrat, nuk e shoh blozë një gjë të tillë”.