Jeta Osh Qef
Home

Macet hëngrën bimën e hashashit që rritej, gruaja nuk u beson syve nga ajo që sheh
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Sun Nov 19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një kultivuese kanabisi që gjithashtu mbante dy mace në shtëpi përpiqej që gjithnjë t’i mbante kafshët larg dhomës ku rritej bima.

Gruaja i mbante larg macet sepse e kishte parashikuar gjithnjë rrëmujën që ato do shkaktonin me vazot, por kurrë nuk i kishte shkuar në mendje që ato mund të hanin nga bima e kanabisit.

Ndërkohë që gruaja nuk ishte në shtëpinë e saj në Massachusett të SHBA-ve, kafshët kishin bërë kërdinë.

Ajo ka shkruar në video:

Dritat që përdor për rritjen e bimës ishin thyer, kështu që duhet të lëvizja bimët për në verandë, por kur u ktheva kuptova që macet kishin ngrënë nga kanabisi dhe shikoni pasojat tani.”

Gruaja e ka filmuar këtë moment, ku përveç vendit që është bërë një rrëmujë totale shihet njëra mace e shtrirë në dysheme nën karriget me gjymtyrët lart dhe pa asnjë reagim, ndërsa macja tjetër dukej pak më aktive.

Videoja ka shkaktuar një zhurmë në mesin e përdoruesve të rrjeteve sociale, pasi është disi e pazakontë në fakt.