Jeta Osh Qef
Home

“E bukura dhe bisha”, Luana Vjollca tregon makinën e saj
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 05.12.2017, 21:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Luana Vjollca si rrallë herë ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku u prezanton fansave të saj makinën e shtrenjtë. Foto janë bërë gjatë dasmës së motrës së saj, që u mbajt në muajin shtator, por Luana ka preferuar t’i bëjë publike sot.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të tregojë, makinën apo format e saj trupore, megjithatë bashkangjitur pamjes ajo ka shkruar:

E bukura dhe bisha”.

Por kush është e bukura e kush bisha në këtë rast?!