Jeta Osh Qef
Home

Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare
Nga: D.Cani | Publikuar më: 05.12.2017, 23:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Në ditën ndërkombëtare kundër dhunës ndaj grave, gazetarja e emisionit investigativ “Boom” në Ora News ka pyetur gratë shqiptare se sa herë i ka rrahur burri.

Të intervistuarat, kryesisht në mesomoshë e marrin me “sportivitet” këtë pyetje dhe reagojnë duke qeshur.

Disa nga përgjigjet e tyre janë me të vërtetë interesante dhe do t’ju bëjnë edhe juve të qeshni.

Video më poshtë: