Jeta Osh Qef
Home

Postoi fotot provokuese me pullë të kuqe, nuk pritej ky koment i Ema Andreas në postimin e Sarës
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjithnjë ka tërhequr vëmendje, por me fotot e fundit artistike dhe shumë “të nxehta”, Sara ia ka vënë “vulën”, sepse të gjithë kanë shkruar për të.

E ndërkohë që fotot e Sarës para dy ditësh, ku ajo pozonte mëse seksi, bënë bujë të madhe, tashmë kolazhi i saj i pikturave shumë provokative po bën “namin” me komente.

Në piktura janë të skicuara momente të ndryshme të akteve seksuale mes dy personave dhe ndër komentuesit e shumtë bie në sy edhe komenti i mamasë së Sarës.

Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea i komenton së bijës në gjuhën angleze “Proud”/”Krenare”, të shoqëruar me disa emoji zemrash.