Jeta Osh Qef
Home

Mamaja gjen djalin duke u masturbuar në dhomë, e filmon dhe i bën hatanë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua në Rusi ka dëgjuar zhurma nga dhoma e djalit të saj dhe vendosi që të shkojë të shohë çfare po ndodhte.

Ajo zbulon se djali i saj po masturbohej në dhomë. Kështu ajo vendos që ta filmojë atë moment derisa vendos që të hyjë në dhomë dhë ta kapë me "presh" në duar.

Nuk kuptohet se çfare ajo është duke i thënë djalit por gjithsesi veprimi i saj është shokues pasi si nënë dhe si femër nuk duhej absolutisht të ndërhynte në intimitetin e djalit të saj adoleshent.

Dihet shumë mirë se adoleshentet në moshën e pubertetit fillojnë e të shfaqin shenjat e para të dëshirës për të kënaqur veten e tyre seksualisht. Ndaj kjo gjë është shumë normale për moshën e tij.

Tashmë ky djalë do e mbajë mend gjithë jetën që nëna e tij e kapi duke u masturbuar dhe nuk ka siklet më të madh në jetë.