Jeta Osh Qef
Home

“Kam 13 ditë pa k*r dhe po humbas shikimin”, këngëtarja e famshme “shkund” Twitter-in
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja e njohur, e cila po përjeton kulmin e karrierës së saj me këngën “Body Yellow” ka bërë një postim në Twitter që i ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Cardi B ka shkruar:

Po bëhen 13 ditë pa k*r. Po humbas shikim në syrin e majtë.”

Pra këngëtarja me sa duket e ka larg të fejuarin e saj, reperin Offset, i cili i pati bërë një propozim mjaft të bujshëm në publik me një unazë diamanti.