Jeta Osh Qef
Home

“S’ka seks 2-3 ditë para ndeshjes”, kardiologia joshëse tërbon futbollistët
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Liverpool duhet të bëjë më të mirën e mundshme dhe në të njëjtën kohë, të mos hutohet nga bukuroshja kardiologe Victoria Gameeva, e Spartakut të Moskës gjatë ndeshjes mes dy skuadrave.

Mjekja ruse bukuroshe do të jetë me shumë mundësi, një mënyrë e mirë për të shpërqendruar lojtarët kundërshtarë të Spartakut të Moskës, por edhe për të mbajtur në kontroll fansat e ekipit të saj.

Gameeva duhet të tregoje kujdes për lojtarët e ekipit dhe për gjendjen e tyre shëndetësore, ndaj u ka ndaluar atyre të kryejnë marrëdhënie seksuale para ndeshjes.

Ajo thotë:

Nga pikëpamja mjekësore seksi stimulon aftësinë për të punuar vetëm me gratë. Në artet marciale ndodh që një atlet femër mund të luftojë vetëm pesë ose dhjetë minuta pas seksit dhe rezultatet e saj do të ishin më të mira. Por punon ndryshe për meshkujt. Ata duhet të shmangin seksin dy ose tre ditë para ndeshjes së futbollit".