Jeta Osh Qef
Home

Lind derrkuci më dy fytyra dhe gjashtë putra, pamje shokuese
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy derrkuca binjakë të ngjitur në një trup të vetëm, kjo ështe videoja që po bëhet virale në gjithë botën.

Derrkucat kanë lindur në një fermë në Kinën jugore.

Pamjet e filmuara në Kontenë Wuping në Provincën Fujian të kapura më 11 Nëntor, tregojnë trupin e një derri më dy kokë , dy këmbë përpara, dhe katër këmbë mbrapa.

Raportohet se fatkeqësisht jetuan vetëm tre dite.