Jeta Osh Qef
Home

Klubi i njohur u gjen lojtarëve një doktoreshë super seksi, por ajo u bën gjëmën
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjiganti rus, Spartaku i Moskës luan sonte në mbrëmje ndaj Liverpulit me synimin për t’u kualifikuar në fazën e mëtejshme të Ligës së Kampionëve.

Si duket situatën para kësaj ndeshje e ka marrë doktoresha seksi e ekipit, Viktoria Gameva.

Ajo është specializuar në kardiologji dhe ka pasur një kërkesë të veçantë për ekipin para kësaj ndeshje.

Viktoria ka kërkuar lojtarëve të eliminojnë seksin përpara para sfidës, për të ruajtur përqendrimin maksimal dhe për të qenë në formë.

Gjithsesi Spartaku do të ketë një punë me të vërtetë të vështirë sonte.

Kubi rus ndodhet në vendin e tretë me 6 pikë, dy më pak se Sevilja e vendit të dytë dhe një me pak se Liverpuli që kryeson grupin.