Jeta Osh Qef
Home

Luajnë me tortë ditën e dasmës, dhëndri gjakos nusen pa dashje
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një çift i sapomartuar, gjatë prerjes së tortës vendosën të luajnë duke lyer njeri-tjetrin me torte por nuk e prisnin atë që do vinte më pas.

Të dy u përfshinë nga emocionet dhe harruan që kishin thikat e tortës nëpër duar.

Kështu dhëndri gjatë kohës që po e lyente nusen e tij me tortë, ai e pret me thikë pa dashje. Ngjarja ka ndodhur në Amerike.

Kështu nga një moment i gëzueshëm dhe i lumtur, të gjithëve u futet frika për gjakun që po i del nuses.

Ndaj të dashur miq, mos e ekzagjeroni me lojëra absurde, thjeshtë gëzojeni me thjeshtësi çdo moment.