Jeta Osh Qef
Home

I kontrollon telefonin të dashurit, vajza i gjen foton intime dhe e bën gazin e botës
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë ka ndarë me të gjithë miqtë një foto të të dashurit të saj, e cila shumë shpejt u bë virale në të gjitha rrjetet sociale.

Pasi kontrolloi në telefonin e të dashurit ajo gjeti një foto që ka vënë në dyshim marrëdhënien e saj me të.

Vajza ka kërkuar një mendim nga miqtë e saj duke e shpërndarë foton intime të të dashurit në Facebook. Partneri i saj kishte një jetë të fshehtë.

Në këtë fotografi shihet i dashuri i saj duke pozuar para pasqyrës dhe në vend të rrobave ai kishte veshur pampers.

Vajza shkruan sipër fotos:

I dashuri im Jared është gjithçka për mua. Kemi planifikuar të fejohemi. Mbrëmë derisa po kërkoja në telefonin e tij numrin e një miku, hasa në këtë fotografi. Çfarë të bëj?”

Edhe pse gjysma e atyre që e kanë parë foton në internet ku shihet i dashuri i saj me pampers nuk kanë mundur të ndalen duke qeshur, disa e kanë cilësuar si të tmerrshme.

djali