Jeta Osh Qef
Home

Çmendi deputetin shqiptar, këngëtarja e njohur “i tërbon” të gjithë me fotot e nxehta
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse temperaturat janë ulur ndjeshëm, duket se disa personazhe të njohur nuk e ndjejnë aspak dhe këtë e tregojnë me fotot e nxehta që bëjnë publike në rrjetet sociale.

Edhe Iva Aliko, e njohur për publikun pas deklaratës që bëri për lidhjen me një deputet nga Kosova i cili është i martuar ndërkohë, ka postuar pak më parë disa foto provokuese.

Ajo ka fotografuar gjoksin e saj bombastik teksa shihej në pasqyrë.

Mesa duket, Iva gjatë kësaj periudhe që nuk po publikon asnjë këngë, ka menduar të merret me “modelingun” duke i bërë vetes disa foto sensuale.