Jeta Osh Qef
Home

Plas keq/ Pozoi mbi ushqim thuajse e zhveshur, gazetari i njohur e turpëron në publik
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa foto të modeles me famë botërore pushtuan rrjetet sociale pak orë pasi u bënë publike, teksa Emily Ratajkowski shihej duke pozuar me të brendshme mbi makarona.

Duket se këto foto nuk janë pritur edhe aq mirë nga publiku, madje edhe nga gazetari i njohur Piers Morgan.

Gjatë emsionit të mëngjesit ai është shprehur se këto foto nuk janë aspak interesante dhe duhej të kërkonte falje për këto imazhe.

Për hir të zotit, vish ndonjë rrobë dhe gjej një punë të hajrit”, u shpreh Piers.

Por nuk ka munguar as reagimi i modeles 26-vjeçare, e cila iu përgjigj:

Mënyra si vishem, flirtoj, kërcej, bëj seks, janë vendimet e mia dhe nuk kanë pse prekin asnjë mashkull. Të jesh seksi është gallatë dhe mua më pëlqen dhe nuk arsye përse të kërkoj falje për këtë”.