Jeta Osh Qef
Home

“A e do ende Olsin?” Përgjigja e Fjorentinës ndryshon gjithçka që dinim për çiftin
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fjorentina dhe Olsi ishin dy nga personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer të "Big Brother Albania" dhe vazhdojnë të komentohen nga publiku edhe pas përfundimit të edicionit.

Zënkat dhe xhelozitë i bënë ata ndër çiftet e preferua të shoubizit por për fat të  keq lidhja e tyre përfundoi pak pas daljes nga shtëpia.

Ose të paktën kështu mendonim deri tani…

Por këto kohë Fjorentina është bërë pjesë e një aplikacioni ku ndjekësit mund ta pyesin në mënyrë anonime

Nuk është çudi që sapo a ka hapur llogarinë  një ndër pyetjet e para që i është bërë ka qënë nëse e do akoma Olsin.

Kësaj radhe duket se ka vendosur ti "hedhë benzinë zjarrit" të shuar mes tyre, duke i habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

“Hmmm, kjo pyetje është e vështirë", ka thënë ish-banorja e Big Brother, duke na lënë të gjithë në dyshime nëse mbyllur njëherë e mirë lidhjen me Olsin.