Jeta Osh Qef
Home

I largohet vajza 16-vjeçare nga shtëpia çdo natë, nënës nga Vlora i bie qielli në kokë kur zbulon se ku shkonte
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Wed Dec 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

1

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një nga rajonet e Vlorës, ku një nënë e dëshpëruar ka shkuar të denoncojë zhdukjen e së bijës minorene.

48-vjeçarja nga fshati Bishan i Vlorës, ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur është larguar. Ajo është shprehur e alarmuar se e bija i punon në disko.

M.T ka deklaruar gjithashtu se 16-vjeçarja u largua nga shtëpia pa i marrë leje.

Vajza me iniciale E.T ndodhet tek tezet e saj, ndërkohë që dyshohet se punon dhe në një disko nate ose duke u bazuar tek deklaratat e së ëmës në një klub stripizmi.

Ajo ka deklaruar se:

Vajza ime 16 vjeçe më ka ikur nga shtëpia pa leje. Rri në shtëpinë e motrave të mia. Kam frikë për të, është e vogël. Madje më kanë thënë që punon në një disko”, ka thënë mes lotësh mamaja e dëshpëruar.